Ouderen digitaal vaardig(er)
Op verzoek van deelnemers van de Senioren Ontmoetgroep zijn we vorig jaar gestart met een Digi-groep. Wegens succes gaat Sterker Ouderenwerk weer aan de slag met dit ‘digitale spreekuur’. Ouderen nemen zelf hun mobiele telefoon, laptop of tablet mee. De vrijwillige digi-docent beantwoordt vragen en helpt de ouderen om digitaal vaardig(er) te worden.
De digi-docent is ook op pad gegaan met deelnemers om uitleg te geven over het maken van foto’s. De ouderen leerden hoe de foto’s gemaakt, opgeslagen en verzonden konden worden naar vrienden en familie.
Expositie
De foto’s van Annie Peerenboom, één van de deelnemers aan het Digitaal Spreekuur, waren te bewonderen in de Biezantijn. Na een jaar hebben deze foto’s plaats gemaakt voor mooie tekeningen van Riekie Kusters, wijkbewoonster en tevens deelnemer aan de Senioren Ontmoetgroep. Ook u kunt deel uitmaken van de expositie door uw schilder- en tekentalent te exposeren.
Meer informatie
Heeft u ook digitale vragen of wilt u digitaal vaardig(er) worden? Komt u er zelf niet uit? Kom dan gerust binnen met uw vragen. Elke vrijdag van 13.00 – 15.00 uur in Wijkcentrum De Schalmei, Symfoniestraat 204 in Nijmegen. Of neem contact op met 0800 – 00 11 333.
Bron: De Wester, april 2023